Heimeier Imi K 6000-09.500

TOP 23 v kategórii Hlavice pre radiátory

Heimeier Imi K 6000-09.500

Termostatická hlavica Heimeier K 6000-09.500 so vstavaným čidlom - biela farba RAL 9016 - kvapalinové čidlo, rozsah nastavenia od 6 °C do 28 °C - zarážky Sparclip na...
Garantovaný nákup z StavbaEU.sk

Na sklade • 1 variant8 €77 % • 393 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,5 €98 % • 412 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant6,82 €96 % • 438 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,5 €95 % • 27 recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v cerpacia-technika.sk

• Funguje ako má, není čo dodať.

• Spoľahlivosť

Pridal som do domu ďaľšie panelové radiátory a nakoľko mám doteraz na ostatných použite prvky značky Heimeier(ventily, termostatické hlavice , regulačné uzatváracie ventily), použil som ich aj teraz.
    Počas 30-ročného používania sa na nich nevyskytla žiadna závada a spoľahlivo fungujú naďalej.
    Z pohľadu mňa sú to kvalitné produkty.Čo sa týka ceny, nakúpil som ich v e-shope s ponukou najnižších cien.
    Neporovnával som iných výrobcov, orientoval som sa na len na značku Heimeier.

Termostatická hlavica Heimeier K 6000-09.500 so vstavaným čidlom

• biela farba RAL 9016
  • kvapalinové čidlo, rozsah nastavenia od 6 °C do 28 °C
  • zarážky Sparclip na obmedzenie teploty
  • blokovacie skryté zarážky
  • pripojovací závit M 30x1,5
  • stupnica nastavenia číslicami 1 až 5 s dvoma zarážkami
  • značka pre nevidiacich
  • info tabuľka
  • ochrana pred zamrznutím

Termostatické ventily so zabudovaným čidlom sa musia namontovať vodorovne.

Na sklade • 1 variant3,9 €97 % • 11 764 recenziíShop roka 2022 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant5 €97 % • 379 recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v cerpacia-technika.sk

• Funguje ako má, není čo dodať.

• Spoľahlivosť

Neporovnával som iných výrobcov, orientoval som sa na len na značku Heimeier.

• Vyborna regulacia
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant5 €97 % • 379 recenziíĎalšie informácie